Zenfone 2 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Geliyor

Tablet piyayasına kattı renk ve uygun fiyatlarla ASUS, tabletlerin dünya üzerinde fiyatlarına etki etmiş ve düşüşlerini sağlamıştı. Bu şekilde piyasa hem daha iyi ürünler hem de daha uygun fiyatlarla tanıştı. Hemen hemen tüm PC üreticileri telefon sektörüne el atmış ve hemen hemen hepsi de karlı yıllar geçirmişti. Asus en son sessizliğini Android bir cihaz üreterek bozdu. Arka arkaya Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6 telefonlarını çıkarttı. Son olarak ise amiral gemisini gönderdi. Zenfone 2.

Dünyanın ilk 4 GB ramli telefonu olarak çıkan Zenfone 2 telefonu tüm kullanıcılarından olumlu notlar almış ve aynı fiyata 3 kat daha kaliteli bir telefon piyasaya sürmüştü. Sırada telefon sektöründe taşları oynatacağı konuşulmaya başlamış ve ASUS tarafından geliştirilen telefonlar yüksek rağbet gördü.

asus-zenfone-2-range

Sektörde büyük bir çok amiral gemisinin gelemediği puanlara erişmiş olan Zenfone reklam eksikliği nedeniyle çok fazla kişiye ulaşılamadı. Fakat kalitesinden ötürü piyasa da asla da değeri düşmedi, ikinci elleri bile en çok tercih edilen telefonlardan birisi olmaya başardı. Nede olsa arkasında bu işi gerçekten çok iyi bilen ASUS olması geçerli bir sebepti

Yakın zamanda Google açıklama yapmış ve Android 6.0 Marshmallow güncellemesi geleceğini duyurmuştu. Bu duyurudan sonra Asus’ta hemen bir duyuru geçmiş ve tüm cihazlarının bu güncellemeden nasipleneceğini belirtmişti. İlk olarak ise Amiral Gemisi konumunda ki Zenfone 2 bu güncellemeyi alacak. Yakın zamanda tüm Zenfone ailesi ise güncellemelerine kavuşacak.

Aşağıda ki Kısımdan Yorum Yapabilirsiniz

Kaleme aldığımız konularla alakalı sizde kendi düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bu kısımda SEO üzerine çeşitli konular ele alıyoruz, sorularınıza ise cevap vermeyi merakla bekliyoruz.

Referanslar

Hepsi
AllDiğer Firmalar
Antalya'nın saygın dövme firmalarından Jenga Tattoo için Web Tasarım, SEO ve Google Ads çalışmaları Adwseo Reklamcılık tarafından üstlenilmiştir. Osman Can…
Türkiye gelinlik merkezi olarak yola çıkan www.gelinlik.org Google Ads hizmetleri için Adwseo Reklamcılığı tercih etti. Başta Gelinlik üreticilerini listelemeye çalışan…
Aksaray'da açılan ve Türkiye çapında Gelinlik satışı hizmeti veren Vera Gelinlik, web tasarım ve proje yönetim konularında çalışmalarını Adwseo.com 'u…
Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan Medicine Hospital, web site proje yönetimlerinden Operhelp'i tercih etti. Web sitesi gelişim sürecinde anketler…

2003 yılından bu yana web tasarım ve proje konusunda çalışmalar yapmaktayız. Adwseo Reklam ile tüm web çalışmalarınızda uzman ekibimizle başarıya ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

  Yorumda Bulunun

  -  SEO BLOG -

  Son güncel SEO gelişmeleri başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızla alakalı çalıştığımız firmaları bilgilendirmek amaçlı yazılarımızı bu kısımda kaleme almaktayız.

  Karar Verdiniz mi?

  Hizmet alanlarımızdan birisinden yararlanma konusunda karar verdiyseniz, bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

  Profesyonel Blog Yöneticiliği

  İnternet'ten maksimum derecede verim elde edebilmek için; blog düşünüldüğünden fazla önem taşır. Hem SEO noktasında hem müşterilerinizi bilgilendirilmesi konusunda blog gerekmektedir. Operhelp olarak kurumunuza ait blogu başarılı bir şekilde yönetiyoruz. 

   • Damla Dinler
   • 11 Mart 2016
   Yanıtla

   İlki başarıyla tamamlanan SEO Eğitim Zirvesi’nin ikincisi önümüzdeki ay, 25 – 26 Mart tarihlerinde tekrar düzenlenecek.
   Dijital dünyanın nabzını tutan eğitmenler tarafından hazırlanan SEO Eğitim Zirvesi programı 2 gün toplam 20 konuda SEO’nun tüm tekniklerini öğrenmenizi ve merak ettiğiniz konularla ilgili bilgilenmenizi sağlayacak.
   #seo #seoeğitimi #seoakademi

  1. Pingback: Note 3’e Android 6.0 Marshmallow Gelecek Mi? | Operhelp

  Son Makalelerimiz

  SEO Bloguna Git