Note 3’e Android 6.0 Marshmallow Gelecek Mi?

Bu sorunun cevabı şu an için maalesef olumsuz. Çünkü Samsung şirketi Android 6.0 işletim sistemine geçecek telefonlar arasında Note 3’e yer vermedi. Türkiye’de ciddi anlamda satılan Note 3, ciddi bir kullanıcı kitlesine de sahip. Bu kadar yüksek kullanıcı kitlesinin kullandığı Note 3’ün güncelleme almayacak olması çok üzücü oldu.

Samsung ticari bir hata yapıyor.

samsung-galaxy-note-3

Çok ciddi bir para verilerek alınmış bir telefon ve 3 GB RAM güçüne sahip telefonun güncellemelerden bu kadar erken düşmesi hiç hoş olmadı. Özellikle Android 5 sürümünün hatalarının fazlalalığı Android 6’yı şart koymuştu. Nitekim erken biten sarj durumu ciddi olumsuzluklar doğurdu.

Bu sistemde kalması demek telefonun desteğinin bittiği anlamına gelmektedir. Note 3 için erken bir bitiş olduğunu belirtebiliriz. ASUS’a imrenilecek gibi değil örneğin; Zenfone 2 Android 6 güncellemesinden yararlanacak. Amiral gemisi için güncellemesi gelmesi normal görünebilir ama tüm Zenfone modelleri bu güncellemeden alacaklar.

Samsung’un Güncelleme Vermemesi İle İlgili Düşünceleriniz?

Bu konuyla alakalı düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından dile getirebilirsiniz. Eğer bir “Samsung Şikayet” mesajı yazacaksanız da tam olarak şu an bunu yazabilirsiniz.

Aşağıda ki Kısımdan Yorum Yapabilirsiniz

Kaleme aldığımız konularla alakalı sizde kendi düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bu kısımda SEO üzerine çeşitli konular ele alıyoruz, sorularınıza ise cevap vermeyi merakla bekliyoruz.

Referanslar

Hepsi
AllDiğer Firmalar
Antalya'nın saygın dövme firmalarından Jenga Tattoo için Web Tasarım, SEO ve Google Ads çalışmaları Adwseo Reklamcılık tarafından üstlenilmiştir. Osman Can…
Türkiye gelinlik merkezi olarak yola çıkan www.gelinlik.org Google Ads hizmetleri için Adwseo Reklamcılığı tercih etti. Başta Gelinlik üreticilerini listelemeye çalışan…
Aksaray'da açılan ve Türkiye çapında Gelinlik satışı hizmeti veren Vera Gelinlik, web tasarım ve proje yönetim konularında çalışmalarını Adwseo.com 'u…
Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan Medicine Hospital, web site proje yönetimlerinden Operhelp'i tercih etti. Web sitesi gelişim sürecinde anketler…

2003 yılından bu yana web tasarım ve proje konusunda çalışmalar yapmaktayız. Adwseo Reklam ile tüm web çalışmalarınızda uzman ekibimizle başarıya ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

  Yorumda Bulunun

  -  SEO BLOG -

  Son güncel SEO gelişmeleri başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızla alakalı çalıştığımız firmaları bilgilendirmek amaçlı yazılarımızı bu kısımda kaleme almaktayız.

  Karar Verdiniz mi?

  Hizmet alanlarımızdan birisinden yararlanma konusunda karar verdiyseniz, bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

  Profesyonel Blog Yöneticiliği

  İnternet'ten maksimum derecede verim elde edebilmek için; blog düşünüldüğünden fazla önem taşır. Hem SEO noktasında hem müşterilerinizi bilgilendirilmesi konusunda blog gerekmektedir. Operhelp olarak kurumunuza ait blogu başarılı bir şekilde yönetiyoruz. 

   • Ozden
   • 29 Kasım 2015
   Cevapla

   Samsung benim icin kesinlikle bitti. Ne demek gunceleme almiyor ram 3 bir telefon. Ciddi sacmalik artik samsung mouse bile almam…

   • samsung zede
   • 11 Kasım 2015
   Cevapla

   Samsung benim icin bitmistir. Note 3 kullaniyordum fakat artik samsung almam. Cunku guncellenmeyen bir telefon almis oluyorsunuz.

  Son Makalelerimiz

  SEO Bloguna Git