Otelkolik Blog Projesine Başladık

Türkiye’nin her anlamda en büyük Turizm portalını oluşturmak için kolları sıvadığımız “Otelkolik” çalışmasına Blog sayfasıyla başladık. Otelkolik Blog takipcilerimiz için yararlı dökümanlar paylaşıyor olacağız. Acentayla alakalı son gelişmelerin de yer alacağı Otelkolik Blog’ta aynı zamanda dünyadan da turizm gündem konularını paylaşacağız.

Otelkolik Blog Çalışması Tasarımı

okblog-resmi

Tasarım olarak blog görünümü ile haber görünümü sentezinden oluşan bir yapıyı benimsedik. Türkiye’nin önemli acentalarından Otelkolik’in Blog sayfası için işlevsel bir yapıda olduğunu düşünüyoruz.

Blogu ziyaret etmek için Otelkolik Blog bağlantısını takip edebilirsiniz.

Güncel Kampanyaları Kaçırmayın

Blog takipcileri için gündemde olan son kampanyaları da blog sayfasında paylaşılacak. Erken rezervasyon dönemi ve sezondayken otel kampanyalarını kaçırmamanız için otel kampanyaları sayfasını ziyaret etmelisiniz. Fakat şunu hatırlatmalıyız ki blog sayfası bilgilendirme amaçlıdır. Asıl rezervasyon yapılabilen kısım direk olarak otelkolik.com adresidir.

Otelkolik Blog ile ilgili görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Güzel bir tavsiyeniz varsa bunu mutlulukla dinleriz.

Aşağıda ki Kısımdan Yorum Yapabilirsiniz

Kaleme aldığımız konularla alakalı sizde kendi düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bu kısımda SEO üzerine çeşitli konular ele alıyoruz, sorularınıza ise cevap vermeyi merakla bekliyoruz.

Referanslar

Hepsi
All Diğer Firmalar
Antalya'nın saygın dövme firmalarından Jenga Tattoo için Web Tasarım, SEO ve Google Ads çalışmaları Adwseo Reklamcılık tarafından üstlenilmiştir. Osman Can…
Türkiye gelinlik merkezi olarak yola çıkan www.gelinlik.org Google Ads hizmetleri için Adwseo Reklamcılığı tercih etti. Başta Gelinlik üreticilerini listelemeye çalışan…
Aksaray'da açılan ve Türkiye çapında Gelinlik satışı hizmeti veren Vera Gelinlik, web tasarım ve proje yönetim konularında çalışmalarını Adwseo.com 'u…
Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan Medicine Hospital, web site proje yönetimlerinden Operhelp'i tercih etti. Web sitesi gelişim sürecinde anketler…

2003 yılından bu yana web tasarım ve proje konusunda çalışmalar yapmaktayız. Adwseo Reklam ile tüm web çalışmalarınızda uzman ekibimizle başarıya ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

Yorumda Bulunun

-  SEO BLOG -

Son güncel SEO gelişmeleri başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızla alakalı çalıştığımız firmaları bilgilendirmek amaçlı yazılarımızı bu kısımda kaleme almaktayız.

Karar Verdiniz mi?

Hizmet alanlarımızdan birisinden yararlanma konusunda karar verdiyseniz, bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Blog Yöneticiliği

İnternet'ten maksimum derecede verim elde edebilmek için; blog düşünüldüğünden fazla önem taşır. Hem SEO noktasında hem müşterilerinizi bilgilendirilmesi konusunda blog gerekmektedir. Operhelp olarak kurumunuza ait blogu başarılı bir şekilde yönetiyoruz. 

  • Ogün
  • 30 Mart 2016
  Yanıtla

  Otelkolik sitesiyle sıksık karşılaşıyorum. Acaba bu yükselişinin bloguyla alakası nedir? Bunu net bir şekilde açıklarlar..

  • SEO KURSU
  • 8 Ekim 2015
  Yanıtla

  Seo Akademi SEO Kursu, alanında uzman eğitmenler, uluslararası eğitim standardı, kurumsal ve bireysel eğitim programları, destekleyici eğitimler ve workshop vermektedir.
  Sizde bu konuda eğitim almak isterseniz ayrıntılı bilgi için
  ‪#‎seo‬ ‪#‎seoakademi‬ ‪#‎seokursu‬

  • kerim
  • 1 Ekim 2015
  Yanıtla

  Bakalım Nasıl bir proje merakla bekliyoruz

Son Makalelerimiz

SEO Bloguna Git