Türk SEM, Google Ads Sayfasını Yayınladı

Türkiye’nin en önemli dijital pazarlama ajanslarından Türk SEM, 2024 yılının başlarında sitelerinde Google Ads sayfasını yayınladı. Uzun süredir SEO konusunda hizmet ve çalışmalarını anlatan Türk SEM artık Google Ads çalışmalarını da ön plana çıkartmaya karar verdi.

Türk SEM Google Ads Sayfası Hakkında

Öncelikle Turksem.com / Google Ads sayfası üzerinde odaklandıkları konu Google Ads tanıtımları olmuş. İlgili sayfada “Google Ads Nedir?” konusuna değindikten sonra 2024’e uygun şekilde Google Ads üzerinden reklam nasıl oluşturulur? konusuna değinmişler.

Adwseo olarak Operhelp devamı olarak açıldığımız günden bu yana Adwseo Google Adwords hizmetleri sağlamaktaydık. Adwseo Reklam 2023 yılında Türk SEM bünyesine katıldı ve artık daha kurumsal.

Türk SEM günümüze kadar SEO alanında önemli çalışmalara imza atmış olan Türkiye’nin köklü SEO ajansıydı. Adwseo Reklam’ı bünyesine dahil etmesiyle beraber Google Partner üyeliği elde etmiş ve Google Ads alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Adwsep Reklam ve Türk SEM ekipleri birbirlerinden farklıdır ve temel olarak çalışma prensipleri de bir birlerinden farklılık göstermektedir.

google ads banner

Reklamlar, pazara gelen olası müşterileri avlayan bir radar gibidir. İyi bir radar alın ve sürekli tarayın.
David Ogilvy

Türk SEM şimdi genişleme politikası sayesinde bir birinden farklı dijital pazarlama türlerinde hizmet veriyor. Bunlar;

 • SEO – Turksem.com üzerinden SEO müşterilerine hizmet vermektedir. Türk SEM ekibi en önemli dijital pazarlama türü olarak SEO çalışmalarını görmektedir.
 • Google Ads – Turksem.com, Adwseo.com her ikisi üzerinde de Google Ads kurgulaması gerçekleştirmekteler.
 • PR Ajansı ve Fenomen Pazarlama – Turksem.com.tr üzerinden kurguladığı ajans yapısı ile müşterilerine PR çalışması yapmaktadır.
 • Email Pazarlama – Turksem.com.tr üzerinden kurguladığı Email Marketing çalışması ile firmaların müşterileri ile iletişimde kalmasını sağlamaktalar.
 • İçerik Pazarlama – Seonedir.com.tr’yi bünyesine kattıktan sonra Türk SEM, Freelance Yazarlarla iş birliğini artırdı. Bu sayede müşterileri için kapsamlı içerik stratejileri sunabilmekte. Başarılı yazarlarını ise onalı yazarlar listesinde yer veriyor.

2024’e bir birinden değerli hamlelerle giriş yapan Türk SEM, dijital pazarlamanın en önemli kısımlarında artık var. Sadece SEO ve Google Ads ajansı değil bir çok farklı noktada hizmet sağlıyor.

Aşağıda ki Kısımdan Yorum Yapabilirsiniz

Kaleme aldığımız konularla alakalı sizde kendi düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bu kısımda SEO üzerine çeşitli konular ele alıyoruz, sorularınıza ise cevap vermeyi merakla bekliyoruz.

Referanslar

Hepsi
All Diğer Firmalar
Antalya'nın saygın dövme firmalarından Jenga Tattoo için Web Tasarım, SEO ve Google Ads çalışmaları Adwseo Reklamcılık tarafından üstlenilmiştir. Osman Can…
Türkiye gelinlik merkezi olarak yola çıkan www.gelinlik.org Google Ads hizmetleri için Adwseo Reklamcılığı tercih etti. Başta Gelinlik üreticilerini listelemeye çalışan…
Aksaray'da açılan ve Türkiye çapında Gelinlik satışı hizmeti veren Vera Gelinlik, web tasarım ve proje yönetim konularında çalışmalarını Adwseo.com 'u…
Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan Medicine Hospital, web site proje yönetimlerinden Operhelp'i tercih etti. Web sitesi gelişim sürecinde anketler…

2003 yılından bu yana web tasarım ve proje konusunda çalışmalar yapmaktayız. Adwseo Reklam ile tüm web çalışmalarınızda uzman ekibimizle başarıya ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

Yorumda Bulunun

-  SEO BLOG -

Son güncel SEO gelişmeleri başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızla alakalı çalıştığımız firmaları bilgilendirmek amaçlı yazılarımızı bu kısımda kaleme almaktayız.

Karar Verdiniz mi?

Hizmet alanlarımızdan birisinden yararlanma konusunda karar verdiyseniz, bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Blog Yöneticiliği

İnternet'ten maksimum derecede verim elde edebilmek için; blog düşünüldüğünden fazla önem taşır. Hem SEO noktasında hem müşterilerinizi bilgilendirilmesi konusunda blog gerekmektedir. Operhelp olarak kurumunuza ait blogu başarılı bir şekilde yönetiyoruz. 

  • Hakanoz
  • 14 Nisan 2024
  Yanıtla

  Türk sem mühendislik bölümğnde görev almak istiyorum. WordPress eklenti geliştirme ekibinde bana da yer verebilirseniz çok sevinirin.

  • Yazarok
  • 21 Mart 2024
  Yanıtla

  Selam, Türk SEM firmasını burada görmek çok hoş yazarlarından biti olmak için çok uğraşmıştım

Son Makalelerimiz

SEO Bloguna Git