Digital Consultancy Services

 Makale Temin Merkezi

Geliştirmekte olduğunuz web sitesi, mobil yazılım veya dergi, kitap çalışmaları için profesyonel bir şekilde Türkçe dil kurallarına uygun yazılmış makaleleri satın alabilirsiniz. (MTM). Eğer blogunuz için içerik temini düşünüyorsanız "Blog Yöneticiliği" servisimize göz atabilirsiniz.

makale

Faydalı İçerikler, Güçlü Kalemlerden Çıkar

Web sayfanız, blogunuz, mobil uygulamanız, derginiz, kitabınız veya diğer çalışmalarınız için Operhelp içerik yazarlarımızdan içerik temin edebilirsiniz.  Makalelerimiz SEO çalışması prensiplerine uygun hazırlanmaktadır. Yazarlarımız için belirli kriterlerimiz vardır ve buna uygun makaleler hazırlarlar.

Effective Digital Consultancy Strategy

Kurumunuz İçin %100 Faydalı, Özgün İçerik

Bir birinden yetenekli yazarlarımız, bir birinden farklı alanlarda bilgilere sahiptir. Makalelerimiz yazarlarımız tarafından özenle kaleme alınmaktadır. Konuya uygun makalelerde, dikkat çekici konu başlığı, içerik tanımlayıcı kısmı ve fotoğraf seçimi ile hedef kitleye ulaşım için tüm parametreler kullanılır. Okunmayan yazının yazılmasının kimseye faydası yoktur. Makaleler mutlaka kişinin aradığı içeriği vermekte ve boş kelimelerle kalabalık bir makale oluşturulmamaktadır. Temel prensip, okuyucularımıza faydalı olmaktır.

Arama Motorları Kriterlerine Tam Uyum

İçeriklerin okuyucu kitlesi genel olarak arama motorları tarafından sağlanmaktadır. Bu sebeple yazarlarımızı bir makalede olması gereken temel prensiplerle alakalı devamlı güncel bilgilerle, bilgilendirmekteyiz. Bu sayede Operhelp üzerinden aldığınız makale tam olarak istediğiniz hedef kitleye ulaşım sağlamaktadır. Elbette bunun için site genel gücü temel unsurdur. Fakat biz insanlığa yardımcı oluşturduğumuz içeriklerle siteye de güç katmaktayız. Kısaca makalelerimiz SEO kriterlerine tamamen uyumludur.

Effective Digital Consultancy Strategy

Son Makalelerimiz

Tüm Makalelerimize Göz Atın

Operhelp'ten Güvenle Makale Satın Alın

Makale satın alma sürecini başlatmak için aşağıdaki talep formunu doldurunuz.

 

Ücretli Makale Satın Alın

yazar

  1. 10 Makaleli : 250 TL
    (Her makale ortalama 500 kelimeden oluşur)
  2. 30 Makaleli : 499 TL
    (Her makale ortalama 500 kelimeden oluşur)
  3. 50 Makaleli : 699 TL
    (Her makale ortalama 500 kelimeden oluşur)