SEO Kursu’na Ankara’da Gitmek İsteyenlere Tavsiye

Operhelp olarak “SEO” üzerine bir çok konuyu sizlere aktarmaya çalıştık. Fakat; detaylı akıcı bir eğitimin yerini ne bir kitap ne de İnternet ortamında okuduğunuz yazılar tutabilir. Ankara’da bir kaç kurs “SEO Eğitimi” vermektedir. Bunlar arasına Ankara’nın en önemli kurslarından “3Bilgi Eğitim Kurumu” SEO Kursu açarak dahil oldu. SEO üzerine öğrenilmesi gereken temel bilgilerden başlayan ders akışı, Black Hat SEO konusuna kadar uzamaktadır.

ankara-seo-2

Neden 3Bilgi ve SEO Kursu

 • Eğitimler bir eğitmen tarafından verilir.
 • Tam öğrenme metodu uygulanır.
 • 13 yıllık deneyim sahibi bir eğitmen tarafından dersler anlatmaktadır.
 • 32 saatlik geniş bir zaman vardır.
 • Adwords nedir, nasıl kullanılır konusuna değinilmektedir.
 • Adwords ve SEO başarı hikayeleri
 • Reklamlarla ilgili deneyim aktarımı
 • Tüm SEO konuları üzerine ne, nedir değinimi

Business concept - Planning for future events.

SEO üzerine eğitimlerde; bilmek, tecrübe ve aktarabilmek üçlüsünün tam olarak çalışıyor olması gerekmektedir.

Katılmak İçin : 3Bilgi kurslarından SEO eğitimi almak için 3Bilgi SEO Eğitimi sayfasını ziyaret edebilir ve ön kayıt oluşturabilirsiniz.

SEO Eğitim ve Uygulama Süreci

SEO eğitiminin temel taşlarını öğrendikten sonra uygulama safhasında da 3Bilgi eğitmenlerinin süreç takibinde de işin içerisinde olacağını unutmayın. Hem Adwords hem de SEO hususunda genel bir takipten bahsediyorum. Uygun fiyatlara yapılan eğitimler devam eden süreçlerle daha da etkili sonuçlara neden olacaktır.

Aşağıda ki Kısımdan Yorum Yapabilirsiniz

Kaleme aldığımız konularla alakalı sizde kendi düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bu kısımda SEO üzerine çeşitli konular ele alıyoruz, sorularınıza ise cevap vermeyi merakla bekliyoruz.

Referanslar

Hepsi
AllDiğer Firmalar
Antalya'nın saygın dövme firmalarından Jenga Tattoo için Web Tasarım, SEO ve Google Ads çalışmaları Adwseo Reklamcılık tarafından üstlenilmiştir. Osman Can…
Türkiye gelinlik merkezi olarak yola çıkan www.gelinlik.org Google Ads hizmetleri için Adwseo Reklamcılığı tercih etti. Başta Gelinlik üreticilerini listelemeye çalışan…
Aksaray'da açılan ve Türkiye çapında Gelinlik satışı hizmeti veren Vera Gelinlik, web tasarım ve proje yönetim konularında çalışmalarını Adwseo.com 'u…
Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan Medicine Hospital, web site proje yönetimlerinden Operhelp'i tercih etti. Web sitesi gelişim sürecinde anketler…

2003 yılından bu yana web tasarım ve proje konusunda çalışmalar yapmaktayız. Adwseo Reklam ile tüm web çalışmalarınızda uzman ekibimizle başarıya ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

  Yorumda Bulunun

  -  SEO BLOG -

  Son güncel SEO gelişmeleri başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızla alakalı çalıştığımız firmaları bilgilendirmek amaçlı yazılarımızı bu kısımda kaleme almaktayız.

  Karar Verdiniz mi?

  Hizmet alanlarımızdan birisinden yararlanma konusunda karar verdiyseniz, bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

  Profesyonel Blog Yöneticiliği

  İnternet'ten maksimum derecede verim elde edebilmek için; blog düşünüldüğünden fazla önem taşır. Hem SEO noktasında hem müşterilerinizi bilgilendirilmesi konusunda blog gerekmektedir. Operhelp olarak kurumunuza ait blogu başarılı bir şekilde yönetiyoruz. 

   Son Makalelerimiz

   SEO Bloguna Git