Web Sayfanız Bir Sitede Geçtiğinde Mailinize Uyarı Gelsin

Geliştirilebilir Google teknolojilerini web çalışmalarımızı daha yakından takip etmek için kullanabiliriz. Google uyarı sistemine web sayfa adresimizi örn; “adwseo.com” gibi tırnak işaretiyle beraber kayıt ettiğimizde bize yeni indexlenen bir siteyle karşılaştığında uyarı gelecektir. Bu SEO çalışmalarımız için çok işimize yaramaktadır.

Google Alerts oluşturmak için : https://www.google.com/alerts

Google Alerts Kullanımı

google-alert-resmi

Google’nin uyarı servisini elbette sadece web sayfanız isminde değil her türlü arama için kullana bilmektesiniz. Örneğin; Operhelp yani firma adınızda da kullanmanız mümkün. Doğal olarak Google üzerinden arama yapabildiğiniz her türlü kelime veya kelime topluluğu için bir uyarı oluşturulabiliyor.

Çeşitli seçenekleri de uyarı oluşturma sırasında sormaktadır. Bunlar içerisinde bir gün içerisinde en fazla kaç tane uyarı maili gönderileceği veya uyarı gönderilecek en iyi sonuçlar mı yoksa tüm sonuçlar mı olacak ayarlanabilmektedir. Dil seçimi, bölge seçimi gibi özelleştirmelerde yine seçenekler kısmında yer alıyor.

Aşağıda ki Kısımdan Yorum Yapabilirsiniz

Kaleme aldığımız konularla alakalı sizde kendi düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bu kısımda SEO üzerine çeşitli konular ele alıyoruz, sorularınıza ise cevap vermeyi merakla bekliyoruz.

Referanslar

Hepsi
All Diğer Firmalar
Antalya'nın saygın dövme firmalarından Jenga Tattoo için Web Tasarım, SEO ve Google Ads çalışmaları Adwseo Reklamcılık tarafından üstlenilmiştir. Osman Can…
Türkiye gelinlik merkezi olarak yola çıkan www.gelinlik.org Google Ads hizmetleri için Adwseo Reklamcılığı tercih etti. Başta Gelinlik üreticilerini listelemeye çalışan…
Aksaray'da açılan ve Türkiye çapında Gelinlik satışı hizmeti veren Vera Gelinlik, web tasarım ve proje yönetim konularında çalışmalarını Adwseo.com 'u…
Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan Medicine Hospital, web site proje yönetimlerinden Operhelp'i tercih etti. Web sitesi gelişim sürecinde anketler…

2003 yılından bu yana web tasarım ve proje konusunda çalışmalar yapmaktayız. Adwseo Reklam ile tüm web çalışmalarınızda uzman ekibimizle başarıya ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

Yorumda Bulunun

-  SEO BLOG -

Son güncel SEO gelişmeleri başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızla alakalı çalıştığımız firmaları bilgilendirmek amaçlı yazılarımızı bu kısımda kaleme almaktayız.

Karar Verdiniz mi?

Hizmet alanlarımızdan birisinden yararlanma konusunda karar verdiyseniz, bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Blog Yöneticiliği

İnternet'ten maksimum derecede verim elde edebilmek için; blog düşünüldüğünden fazla önem taşır. Hem SEO noktasında hem müşterilerinizi bilgilendirilmesi konusunda blog gerekmektedir. Operhelp olarak kurumunuza ait blogu başarılı bir şekilde yönetiyoruz. 

Son Makalelerimiz

SEO Bloguna Git