Acenta Reklam Çalışmaları 14 Yıllık Deneyim

Operhelp kadromuzla turizm firmaları için çalışmalarımız devam etmektedir. Otel ve Seyahat Acentaları için özel bir çok çalışmamız mevcuttur. 10 farklı alanda reklam çalışmalarımız sayesinde tatilcilerle, seyahat acenta ve otelleri buluşturmaktayız. Bu konuda daha önce açmış olduğumuz otel pazarlama konusunda stratejimize detaylı bir dokunuş yapmıştık.

acenta-reklam

Gündeme Uygun Modern Reklam Metotları

Turizm alanında son 10 yılda reklam metotları tamamen yenilendi. Bu alanda denenebilir tüm reklam modelleri üzerinde çalışmalar yaptık ve verim derecesine göre listeledik. Bu konuda bir çok ulusal seyahat acentasında çalışmalar yaptık. Deneyimlerimizi şimdi iş ortaklarımız seyahat acentaları için kullanmaktayız.

Yurtiçi üzerinde zaten yüzlerce stratejimiz var. Peki;

Yurtdışı Tatilcilerine Ulaşın

Yurtdışında Türk tatilcilere ulaşmak için ve yabancı tatilcilere ulaşmak için geliştirmiş olduğum reklam modelleri mevcuttur. Eğer “İncoming” planı içerisindeyseniz, reklam çözümleriniz için bizimle çalışmanız firmanız için önemli farkındalık oluşturacaktır.

piri-reis-haritasi

Google, Sosyal Medya (Facebook, Twitter, Swarm, Linkedin), Diğer web sayfaları üzerinde acentanız için en ideal reklam ayarlamaları ile satışını yaptığınız otel veya tur için en alakadar kitleye ve en alakadar kitleye yakın kitleye ulaşımını gerçekleştirmekteyiz.

Tur acentanız için pazarlamak istediğiniz ürün/hizmet için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Firmanız için detaylı bir sunumla çalışmalarımızı sunabiliriz. Bunun için Operhelp İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıda ki Kısımdan Yorum Yapabilirsiniz

Kaleme aldığımız konularla alakalı sizde kendi düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bu kısımda SEO üzerine çeşitli konular ele alıyoruz, sorularınıza ise cevap vermeyi merakla bekliyoruz.

Referanslar

Hepsi
All Diğer Firmalar
Antalya'nın saygın dövme firmalarından Jenga Tattoo için Web Tasarım, SEO ve Google Ads çalışmaları Adwseo Reklamcılık tarafından üstlenilmiştir. Osman Can…
Türkiye gelinlik merkezi olarak yola çıkan www.gelinlik.org Google Ads hizmetleri için Adwseo Reklamcılığı tercih etti. Başta Gelinlik üreticilerini listelemeye çalışan…
Aksaray'da açılan ve Türkiye çapında Gelinlik satışı hizmeti veren Vera Gelinlik, web tasarım ve proje yönetim konularında çalışmalarını Adwseo.com 'u…
Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan Medicine Hospital, web site proje yönetimlerinden Operhelp'i tercih etti. Web sitesi gelişim sürecinde anketler…

2003 yılından bu yana web tasarım ve proje konusunda çalışmalar yapmaktayız. Adwseo Reklam ile tüm web çalışmalarınızda uzman ekibimizle başarıya ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

Yorumda Bulunun

-  SEO BLOG -

Son güncel SEO gelişmeleri başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızla alakalı çalıştığımız firmaları bilgilendirmek amaçlı yazılarımızı bu kısımda kaleme almaktayız.

Karar Verdiniz mi?

Hizmet alanlarımızdan birisinden yararlanma konusunda karar verdiyseniz, bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Blog Yöneticiliği

İnternet'ten maksimum derecede verim elde edebilmek için; blog düşünüldüğünden fazla önem taşır. Hem SEO noktasında hem müşterilerinizi bilgilendirilmesi konusunda blog gerekmektedir. Operhelp olarak kurumunuza ait blogu başarılı bir şekilde yönetiyoruz. 

Son Makalelerimiz

SEO Bloguna Git