Günde En Az 2 Paylaşımla, Başarıyoruz

Profesyonel kadromuzla Twitter sayfanızı yönetiyoruz. Twitter sayfanızı istediğiniz türden paylaşımlarla aktif tutmakta ve geliştirmekteyiz.

TWİTTER SAYFALARINIZ ÜZERİNDE YAPTIĞIMIZ TÜM ÇALIŞMALAR GERÇEK KULLANICILARA YÖNELİKTİR. BOT VE UYGULAMA İLE ÇALIŞMA YAPMAYIZ.

Twitter sayfanız için uzman Sosyal Ağ yöneticilerimiz günlük en az 2 içerikle Twitter sayfanızı yönetmektedir. Hem mevcut müşterilerinizin dikkatini çekecek paylaşımlarda bulunulmakta hem de Twitter sayfanızın daha çok beğeni alacak paylaşımlarda bulunulmaktadır.

Effective Copyrighting

Çok beğenili Twitter sayfalarıyla anlaşmamız vardır. SEO içerisinde anlaşmalı firmalarımızın siteleriyle alakalı paylaşımlar yaptırırken, aynı zamanda Twitter sayfanızın gelişimi içinde bu aktif kullanılan sayfalarda da paylaşımlar yapılmaktadır.

Danışmanlık Sağladığımız Kurumlar

İçerik geliştirme, sosyal medya danışmanlığı ve SEO temelli çalışmalarımızdan yararlanan firmalar aşağıdadır. Ortak akla güvenin.

Twitter İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz

Biz Twitter çalışmalarını belirli kriterlerdeki firmalarla yapmaktayız.

 

Twitter Teklif Formu

 

 

Twitter sayfa başvuru formunu doldurduktan hemen sonra danışmanımız size ulaşacaktır. Danışmanlık olarak aylık ödeme alınmaktadır ve aylık ücretlendirmesi günlük en az 2 içerik paylaşılmaktadır. 

 

Aylık 500 TL

 

Operhelp Twitter

 

 

Reklam kampanyalarınızda yararlanabileceğiniz 5 Google Ads püf nokta

Alphabet'in 2022 4. Çeyrek kazanç raporunu okurken, olumsuz ekonomik koşullara rağmen Google'ın 2022 4. Çeyrek reklam gelirinin şaşırtıcı bir şekilde 59…
CONTINUE READING

Projelere Orijinallik Katmak ve Haber Değeri Oluşturmak

Google Directory (Open Directory Project) süreçlerinde bir çok önemli projenin 16 yılda büyümelerine yakından şahit oldum. ODP'de onayladığım bir çok…
CONTINUE READING

Ücretli Makale Başvurusu

Türkçe Blog Yönetim hizmeti veren reklam ajansımız Adwseo Reklamcılık ile çalışmak istediğiniz için teşekkür ederiz. Müşterilerimiz ile Yazarlar arasında hizmet…
CONTINUE READING

İyi Reklamcı Nasıl Anlaşılır?

Sizlere tüm samimiyetimle detaylı bir başarılı bir reklamcıyı nasıl anlayacağınızdan bahsedeceğim. Hayal satan ile gerçekten sonuca oynayan reklamcıyı ayırt etmenizde…
CONTINUE READING