Web Development Services

Web Geliştirme Servisi

İnternet'in tüm gereksinimlerini karşılamak gerçek bir "takım oyunu" oynanarak kazanılır. Web sayfası, SEO, Facebook Uygulama ve Sayfa, Mobil Uygulamalar, Reklam Yönetimi vb tüm çalışmalar  başlı başına bir uzmanlık alanıdır.

Web Projelendirme Stratejisi

İnternet üzerinden daha fazla müşteri kazanmak istiyorsunuz fakat hangi hamleleri atacağınızı bilmiyor musunuz? Adwseo ile en başından en doğru hamleleri atabilirsiniz. Bir birinden farklı bir çok alanda uzmanımız ile ilk adımınızdan, sonraki onlarca adımı belirleyelim. Daha çok kazanmak için şimdi tam sırası.

Herşeyi Baştan Yorumlayın

Bu zamana kadar web üzerinden dilediğiniz etkiyi gerçekleştirememiş olabilirsiniz. Kadromuzla Adwords reklamlarından, Mobil uygulamaya; Sahibinden.com eklenmesinden, Web sayfanızın yorumlanmasına tüm adımları yenileyelim. Daha çok kazanmak için şimdi tam sırası.

E-Ticaret SEO Çalışması

E-Ticaret portalınız Google arama sonuçlarında daha ön sıralarda yer alır. Daha fazla ziyaretçi sitenizi ziyaret eder.

CMS Entegrasyonu

Hazır içerik yönetim yazılımlarıyla siteniz misafirlerine daha çok faydalı makaleler sunun. Ziyaretçi artışı sağlar.

Backlink Çalışması

Sitenize, kaliteli içerik sayesinde site dışından gelecek doğal linklerle yükseliş hesaplanır, Google'de yükseltir. Ziyaretçi artışı sağlar.

Facebook Uygulaması

Veritabanınız ile tam entegreli Facebook uygulaması yapalım. Yeni müşteriler sağlar, ziyaretçi artışı gerçekleşir.

Email Reklam Yönetimi

Sabit müşterileri devamlı olarak kampanyalar hakkında bilgilendirmek için Email servisimizden yararlanın.

Yazılım Geliştirme

PHP, Drupal, Python, JavaScript/ jQuery ve diğer son teknolojik yazılımlarla sitenizi geliştirin, daha işlevsel olun.

google ads banner

Türk SEM, Google Ads Sayfasını Yayınladı

Türkiye'nin en önemli dijital pazarlama ajanslarından Türk SEM, 2024 yılının başlarında sitelerinde Google Ads sayfasını yayınladı. Uzun süredir SEO konusunda…
DEVAMINI OKUYUN

SEO Nedir Açıldı

SEO eğitimleri üzerine odaklanması amacıyla oluşturulan SEO Nedir, Türkiye'de ilk defa SEO Mentörlük çalışmasına başlamıştır. SEO mentörlüğü ile firmaların kendi…
DEVAMINI OKUYUN

Reklam kampanyalarınızda yararlanabileceğiniz 5 Google Ads püf nokta

Alphabet'in 2022 4. Çeyrek kazanç raporunu okurken, olumsuz ekonomik koşullara rağmen Google'ın 2022 4. Çeyrek reklam gelirinin şaşırtıcı bir şekilde 59…
DEVAMINI OKUYUN

Projelere Orijinallik Katmak ve Haber Değeri Oluşturmak

Google Directory (Open Directory Project) süreçlerinde bir çok önemli projenin 16 yılda büyümelerine yakından şahit oldum. ODP'de onayladığım bir çok…
DEVAMINI OKUYUN

3

E-Ticaret Yazılımı ve Tasarımı

145

Benzersiz Web Tasarımı

17

Mobil Uygulama Geliştirme

8

Sosyal Medya Danışmanlığı

356

E-Mail Gönderim Yöneticiliği

199

Blog Tasarımı ve Yönetimi

Effective Web Development Solutions

Tüm Platformlarla Entegreli Çalışma

İnternet üzerine yapacağımız yatırımlar en baştan belli strateji üzerine geliştirilmektedir. Android uygulamasından, IOS uygulamasına mobil platformlarla entegreli çalışırken, mail gönderim çalışmalarına tüm çalışmaları destekler. Büyük kurumlar "Proje Strateji Yönetim" programımız sayesinde hangi adımları atacağımızın belirlendiği süreçtir. Neyi, nasıl yapılacağını ne kadar bütçe ayrılacağını beraber belirleyelim.

Proje Yönetimi Ücretsiz Bir Hizmettir

Proje danışmanlık süreci "belli kapasitedeki kurumlar" için ücretsiz sunulmaktadır. Danışmanlarımız kurumunuza gelerek "proje stratejinizi" belirlenmesi konusunda görüşmektedir. Hangi çalışmanın, ne kadar etki göstereceği süreçte tam olarak bu kısımda görüşülmektedir. Danışmanımızla ücretsiz olarak görüşmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Effective Web Development Solutions

Projenizi Daha Ekonomik Tanıtımlarla Yapın

Profesyonel kadromuzla Projenizin gelişim süreci için neler yapılması gerekiyor bu süreci planlıyalım. Zamandan kazanç sağlayın.

 

Proje Danışmanlık Süreci

Proje yönetim süreci ücretsizdir. Danışmanımız firmanıza gelerek gerekli süreçler için görüşmeler gerçekleştirir. Bir firmanın İnternet'ten yeterli verim elde edebilmesi için gerekli tüm çalışmaları içerir.

projeler-foto