Adwseo Kadromuz

Kurumumuzda çalışan takım arkadaşlarımızın listelendiği yerdir. Bu kısımda aynı zamanda iş ortaklığı yaptığımız takım arkadaşlarımıza da ulaşabilirsiniz. Sizde Adwseo kadromuzda yer almak isterseniz, bunun için İnsan Kaynaklarına ulaşın.

Eğitim üzerine master yapan Fatih Şahin, firmamızda proje geliştirme, yönetim ve pazarlama departmanlarının yönetimi görevini üstlenmektedir. İş ortaklarımıza ait projelerde en verimli çalışmanın yapım sürecini planlar ve rapor halinde firmalara sunar.

Fatih Şahin
Project Manager
Adwseo "Video Editörü" hizmetini sağlamaktadır. Youtube üzerinden video çekim ve inceleme videoları Türker tarafından sağlamaktadır.
Hakan Alp Türker
Video Editor

“SEO çalışmalarının yapımını üstlenir, 2003 yılından bu yana sektörün içerisinde yer alır. Dinç, 2005 yılından bu yana da ODP editörleri içerisinde yer alır. ”

Tahir Dinç
SEO Manager

“Özgün tasarımların mimarıdır. Tasarımcı olsa da özgün yazılımlarda yapabilmektedir. CreaVIP kurucusu Ulusoy, Operhelp iş ortaklarındandır.”

Cemil Ulusoy
Web Design
Yazılım çalışmalarını ve site kodlamalarını Altay üstlenmektedir. 2005 günümüze kadar yüzlerce farklı web sitesinin kodlamasını kendisi yapmıştır.
Ferhat Altay
PHP Developer

Operhelp'te Site ve Blog yöneticilik hizmetlerimizi sağlayan "Site Yöneticilik Hizmetleri" Özbilen tarafından sağlanmaktadır.

Cüneyt Özbilen
Web Site Manager
Turizm başta olmak üzere bir çok sektörde aktif görev alan Polat, Web sayfalarının içerik çalışmalarını yönetmektedir.
Sedat Polat
Content Manager
Kocaeli Üniversitesi Basın Yayın mezunu olan Akgün, Operhelp firmalarının basın yayın yöneticiliğini üstlenmektedir.
Ümit Akgün
Media Manager

“Müşteri hizmetleri departmanında görev almaktadır. Operhelp hizmet alanlarında önemli bir birikime sahiptir.”

Can Koçgirli
Customer Service