Mobile Marketing Services

Mobil Uygulama Geliştirme

Web yatırımlarınız için stratejik öneme sahip mobil yazılımlarınız için mobil uygulamala geliştirme servisiminizden yararlanabilirsiniz. Tüm proje gelişim süreçleri için mobil yatırımlar günümüzde aşırı önem taşır. Adwseo Mobil takımına güvenebilirsiniz.

android-logo

Android Uygulama Geliştirme

Akıllı telefon kullananların %85'i Android işletim sistemine sahip telefon kullanmaktalar. Uygulama zenginliği olarakta Google Play'de bulunan uygulama sayısı en yakın takipcisinin 2 katına sahip. Sadece akıllı telefon değil, tablet sektöründe de durum bu şekilde. Web projelendirmenizle entegreli uygulamanızı geliştiriyoruz.

APPLE-iOS

IOS Uygulama Geliştirme

Kolay kullanımı, gelişmiş güvenlik önlemleri sayesinde on milyonlarca kişi tarafından Iphone kullanılıyor. Operhelp kadromuzla mobil yazılımla IOS tabanlı Iphone telefonlar içinde uygulama yazmaktayız. Bizimle iletişime geçerek aklınızdaki uygulama için görüşebilirsiniz. İletişime geçmek için yazının devamında ki formu doldurunuz.

100%

Müşteri Memnuniyeti

70%

Hedeflenen Kitleye Ulaşım

+300k

Uygulama Yükletme

5

Eşsiz Uygulama

İnternet'ten tam verim elde edebilmek için mobil uygulama gücüne inanın. İster reklamdan kazanç sağlayın, ister satış bazlı kazanın Mobil Uygulamanızı mutlaka edinin.

Şimdi Mobil Zamanı...

Mobil Özel Tasarımlar

Projenize uygun görsel tasarımlarla mobil uygulamanız sizi yansıtsın. Tasarım kadromuzla, mobil yazılım kadromuz bir birinden farklıdır.

Hedef Kitleye Ulaşım

Firmanıza özel uygulamanızı hedef kitlenize ulaştırmak için diğer reklam modelleriyle entegreli çalışır, daha çok kişiye ulaşım sağlarız. 

SMS Bildirim Servisi

Mevcut müşterilerinize mobil uygulamanızın yayınlandığına dair mesaj göndermekteyiz. Ücretsiz 10.000 SMS gönderimi hediyedir.

Reklam kampanyalarınızda yararlanabileceğiniz 5 Google Ads püf nokta

Alphabet'in 2022 4. Çeyrek kazanç raporunu okurken, olumsuz ekonomik koşullara rağmen Google'ın 2022 4. Çeyrek reklam gelirinin şaşırtıcı bir şekilde 59…
DEVAMINI OKUYUN

Projelere Orijinallik Katmak ve Haber Değeri Oluşturmak

Google Directory (Open Directory Project) süreçlerinde bir çok önemli projenin 16 yılda büyümelerine yakından şahit oldum. ODP'de onayladığım bir çok…
DEVAMINI OKUYUN

Ücretli Makale Başvurusu

Türkçe Blog Yönetim hizmeti veren reklam ajansımız Adwseo Reklamcılık ile çalışmak istediğiniz için teşekkür ederiz. Müşterilerimiz ile Yazarlar arasında hizmet…
DEVAMINI OKUYUN

İyi Reklamcı Nasıl Anlaşılır?

Sizlere tüm samimiyetimle detaylı bir başarılı bir reklamcıyı nasıl anlayacağınızdan bahsedeceğim. Hayal satan ile gerçekten sonuca oynayan reklamcıyı ayırt etmenizde…
DEVAMINI OKUYUN

Mobil Uygulamanızda Başarı İçin Bizimle Çalışın

Hem Android kanadında hem IOS kanadında başarılı çalışmalar, yüksek yüklenme oranları Adwseo.com 'da!

 

Mobil Uygulama Servisi

mobilapp

Mobil uygulama yazdırmakla kalmayın, diğer çalışmalarımızla entegreli bir şekilde hedef kitlenize ulaşın.