Galaxy Note 3 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Geldi

Uzun süredir Note 3 kullanıcılarının beklediği Lollipop güncellemesi bugün (31.07.2015) itibariyle geldi. Kendimin de uzun süredir kullandığım Note 3, aldığı güncellemeyle daha şeffaf bir hale geldi gibi görünüyor. Eski sürümüde gayet kullanışlı olan Note 3, biraz fazla sadeleşmiş havası içerisinde. Fakat kullanım olarak gayet güzel.

aryamod-note-3-rom

Note 3 Lollipop Batarya Sorunu Var mı?

Gün içerisine Lollipop’a güncelledikten sonra şunu söylemeliyim ki batarya kullanım süresi ile ilgili her hangi bir değişim gözlemlemedim. Her şekilde Batarya 3200 amper ve bu ciddi bir rakam.

Kullanımda Neler Değişti?

Note 3 kullanım olarak birşeyler değiştirmedi. Arayüzde alışmışlığın dışına çıksakta kişisel ayarlar önemli ölçüde saklanıyor. Bir şeyler değişse de belirgin açıdan değil.

Note 3’ünüzü Lollipop’a Güncellemeli misiniz?

Elbette güncellemelisiniz. Bir çok yeni özelliği ile Android 5.0 kullanmaya değer. 1 GB boyutundaki Android 5.0 eşsiz bir deneyim sunuyor.

Aşağıda ki Kısımdan Yorum Yapabilirsiniz

Kaleme aldığımız konularla alakalı sizde kendi düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bu kısımda SEO üzerine çeşitli konular ele alıyoruz, sorularınıza ise cevap vermeyi merakla bekliyoruz.

Referanslar

Hepsi
AllDiğer Firmalar
Antalya'nın saygın dövme firmalarından Jenga Tattoo için Web Tasarım, SEO ve Google Ads çalışmaları Adwseo Reklamcılık tarafından üstlenilmiştir. Osman Can…
Türkiye gelinlik merkezi olarak yola çıkan www.gelinlik.org Google Ads hizmetleri için Adwseo Reklamcılığı tercih etti. Başta Gelinlik üreticilerini listelemeye çalışan…
Aksaray'da açılan ve Türkiye çapında Gelinlik satışı hizmeti veren Vera Gelinlik, web tasarım ve proje yönetim konularında çalışmalarını Adwseo.com 'u…
Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan Medicine Hospital, web site proje yönetimlerinden Operhelp'i tercih etti. Web sitesi gelişim sürecinde anketler…

2003 yılından bu yana web tasarım ve proje konusunda çalışmalar yapmaktayız. Adwseo Reklam ile tüm web çalışmalarınızda uzman ekibimizle başarıya ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

  Yorumda Bulunun

  -  SEO BLOG -

  Son güncel SEO gelişmeleri başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızla alakalı çalıştığımız firmaları bilgilendirmek amaçlı yazılarımızı bu kısımda kaleme almaktayız.

  Karar Verdiniz mi?

  Hizmet alanlarımızdan birisinden yararlanma konusunda karar verdiyseniz, bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

  Profesyonel Blog Yöneticiliği

  İnternet'ten maksimum derecede verim elde edebilmek için; blog düşünüldüğünden fazla önem taşır. Hem SEO noktasında hem müşterilerinizi bilgilendirilmesi konusunda blog gerekmektedir. Operhelp olarak kurumunuza ait blogu başarılı bir şekilde yönetiyoruz. 

   • Ogün
   • 30 Mart 2016
   Yanıtla

   Note3 den desteği nasıl kesersin samsung anlamıyorum. Sonuçta 3gb ram var..

   • Eray
   • 1 Ekim 2015
   Yanıtla

   Nasıl güncelleye bilirim ?

   • Özgür
   • 31 Temmuz 2015
   Yanıtla

   Kesinlikle katılıyorum benimde çok hoşuma gitti 5.0 beklediğime değdi gibi görünüyor.

  Son Makalelerimiz

  SEO Bloguna Git