Galaxy Note 3 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Geldi

Uzun süredir Note 3 kullanıcılarının beklediği Lollipop güncellemesi bugün (31.07.2015) itibariyle geldi. Kendimin de uzun süredir kullandığım Note 3, aldığı güncellemeyle daha şeffaf bir hale geldi gibi görünüyor. Eski sürümüde gayet kullanışlı olan Note 3, biraz fazla sadeleşmiş havası içerisinde. Fakat kullanım olarak gayet güzel.

aryamod-note-3-rom

Note 3 Lollipop Batarya Sorunu Var mı?

Gün içerisine Lollipop’a güncelledikten sonra şunu söylemeliyim ki batarya kullanım süresi ile ilgili her hangi bir değişim gözlemlemedim. Her şekilde Batarya 3200 amper ve bu ciddi bir rakam.

Kullanımda Neler Değişti?

Note 3 kullanım olarak birşeyler değiştirmedi. Arayüzde alışmışlığın dışına çıksakta kişisel ayarlar önemli ölçüde saklanıyor. Bir şeyler değişse de belirgin açıdan değil.

Note 3’ünüzü Lollipop’a Güncellemeli misiniz?

Elbette güncellemelisiniz. Bir çok yeni özelliği ile Android 5.0 kullanmaya değer. 1 GB boyutundaki Android 5.0 eşsiz bir deneyim sunuyor.

Aşağıda ki Kısımdan Yorum Yapabilirsiniz

Kaleme aldığımız konularla alakalı sizde kendi düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bu kısımda SEO üzerine çeşitli konular ele alıyoruz, sorularınıza ise cevap vermeyi merakla bekliyoruz.

Referanslar

Hepsi
All Diğer Firmalar Üniversiteler
Türkiye gelinlik merkezi olarak yola çıkan www.gelinlik.org Google Ads hizmetleri için Adwseo Reklamcılığı tercih etti. Başta Gelinlik üreticilerini listelemeye çalışan…
Aksaray'da açılan ve Türkiye çapında Gelinlik satışı hizmeti veren Vera Gelinlik, web tasarım ve proje yönetim konularında çalışmalarını Adwseo.com 'u…
Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan Medicine Hospital, web site proje yönetimlerinden Operhelp'i tercih etti. Web sitesi gelişim sürecinde anketler…
MEB onaylı eğitim kurumlarından olan "Kariyer Vadisi" bir çok farklı eğitim alanında uzaktan eğitim hizmeti vermektedir. Kullanıcıları için daha profesyonel…

2003 yılından bu yana web tasarım ve proje konusunda çalışmalar yapmaktayım. 2005 yılında Türkiye'nin ilk SEO firması İstanbul ADCO'da SEO çalışması ardından 10 yıl sonra tekrar SEO çalışmalarına Operhelp bünyesinde yapmaktayım.

Yorumda Bulunun

-  SEO BLOG -

Son güncel SEO gelişmeleri başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızla alakalı çalıştığımız firmaları bilgilendirmek amaçlı yazılarımızı bu kısımda kaleme almaktayız.

Karar Verdiniz mi?

Hizmet alanlarımızdan birisinden yararlanma konusunda karar verdiyseniz, bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Blog Yöneticiliği

İnternet'ten maksimum derecede verim elde edebilmek için; blog düşünüldüğünden fazla önem taşır. Hem SEO noktasında hem müşterilerinizi bilgilendirilmesi konusunda blog gerekmektedir. Operhelp olarak kurumunuza ait blogu başarılı bir şekilde yönetiyoruz. 

  • Ogün
  • 30 Mart 2016
  Cevapla

  Note3 den desteği nasıl kesersin samsung anlamıyorum. Sonuçta 3gb ram var..

  • Eray
  • 1 Ekim 2015
  Cevapla

  Nasıl güncelleye bilirim ?

  • Özgür
  • 31 Temmuz 2015
  Cevapla

  Kesinlikle katılıyorum benimde çok hoşuma gitti 5.0 beklediğime değdi gibi görünüyor.

Son Makalelerimiz

SEO Bloguna Git