Günde En Az 2 Paylaşımla, Başarıyoruz

Profesyonel kadromuzla beraber Facebook sayfanızı yönetiyoruz. Facebook sayfanızı istediğiniz türden paylaşımlarla aktif tutmakta ve geliştirmekteyiz.

ÇALIŞMALARIMIZDA KESİNLİKLE "BOT VEYA PROGRAM" TEMELLİ ÇALIŞMALAR BULUNMAMAKTADIR. GERÇEK KULLANICILAR TEMELLİ ÇALIŞMALAR YAPMAKTAYIZ.

Facebook sayfanız için uzman Sosyal Ağ yöneticilerimiz günlük en az 2 içerikle Facebook sayfanızı yönetmektedir. Hem mevcut müşterilerinizin dikkatini çekecek paylaşımlarda bulunulmakta hem de Facebook sayfanızın daha çok beğeni alacak paylaşımlarda bulunulmaktadır.

Effective Copyrighting

Çok beğenili Facebook sayfalarıyla anlaşmamız vardır. SEO içerisinde anlaşmalı firmalarımızın siteleriyle alakalı paylaşımlar yaptırırken, aynı zamanda Facebook sayfanızın gelişimi içinde bu aktif kullanılan sayfalarda da paylaşımlar yapılmaktadır.

Danışmanlık Sağladığımız Kurumlar

İçerik geliştirme, sosyal medya danışmanlığı ve SEO temelli çalışmalarımızdan yararlanan firmalar aşağıdadır. Ortak akla güvenin.

N E D E N    B İ Z

Gelişmiş raporlama sistemimiz sayesinde firmanıza ait Twitter sayfanızdaki ilerlemeler hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz.

Takım Arkadaşlarımız

Tüm Takım Arkadaşlarımızı Görün

Facebook İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz

Biz Facebook çalışmalarını belirli kriterlerdeki firmalarla yapmaktayız.

 

Facebook Teklif Formu

 

 

 

Facebook başvuru formunu doldurduktan hemen sonra danışmanımız size ulaşacaktır. Danışmanlık olarak aylık ödeme alınmaktadır ve aylık ücretlendirmesi günlük en az 2 içerik paylaşılmaktadır. 

 

Aylık 500 TL

 

Operhelp Facebook