Content Marketing Strategy

Profesyonel Blog Yöneticiliği

Blog yöneticiliği uygulamamızla blogunuza günlük olarak sizin dahil olmadığınız şekilde içerik eklenir. Genel ayarları yapılır ve giriş seviyesinde SEO çalışması yapılır. Hepsi paket halinde Adwseo'dan temin edebilirsiniz.

blog-manager_cover-imageBlog Manager Uygulamamız

Kurumuza ait blogunuzu "başarıyla" yönetiyoruz. Sizin dilediğiniz kadar günlük içerik, kendi alanında iyi derecede yazarlarla blogunuzu ekliyoruz. Sadece içerik ekleme değil, blog stratejisi, giriş aşaması SEO çalışması ve arayüz tasarımı ve geliştirme de yine blog yönetimine dahildir.

Blog Manager Uygulamasına Başvur

Türkçe Dil Kuralları

Yazarlarımız Türkçe dil kurallarına hakimdir. Yazdıkları makalelerde de Türkçe dil kurallarına özen gösterirler. Dilimize ait güncel kelimeleri de kullanmaya özen göstermektedirler.

Google SEO Dostu

Google kalite kurallarınca SEO kriterlerine uygun makaleler tasarlanmaktadır. Yazarlarımız için kaliteli makale kriterleri vardır ve bu kriterler içerisinde SEO yönergeleri de yazarlarımız için mevcuttur.

İçerik Geliştirme Stratejsi

Tam potansiyel kullanım için doğru hedeflenmiş makaleleri yazmanın önemi oldukça önemlidir. Bunun için "Blog Stratejisi" geliştirmeyle ilgili hedef içerik belirleme çalışması da yapmaktayız.

Konuyla Alakadar Fotoğraf

Yazarlarımızın yazmış oldukları makalede gerektiği kadar fotoğraf kullanmaktadırlar. Fakat en az 2 tane fotoğraf kullanılır. Bir tanesi ana fotoğraf, diğer ise konuyla alakalı seçilmiş fotoğraftır.

InBound Pazarlama

Yeni pazarlama stratejisi InBound Pazarlamaadımlarını takip eden bir "blog yönetim stratejimiz" mevcuttur. Günümüz gereksinimleri hesaplanarak InBound Pazarlama adımları uygulanır.

Sosyal Medya Entegreli

Blog yönetim çalışmalarımızda blog içeriklerinizin kolay paylaşılması ve paylaşılabilecek bir içerik oluşturulması noktasında da çalışmalarımız vardır. Sosyal Ağ entegrasyonu yapılmaktadır.

Referanslarımız

Tüm Referanslarımız
All Diğer Firmalar
Antalya'nın saygın dövme firmalarından Jenga Tattoo için Web Tasarım, SEO ve Google Ads çalışmaları Adwseo Reklamcılık tarafından üstlenilmiştir. Osman Can…
Türkiye gelinlik merkezi olarak yola çıkan www.gelinlik.org Google Ads hizmetleri için Adwseo Reklamcılığı tercih etti. Başta Gelinlik üreticilerini listelemeye çalışan…
Aksaray'da açılan ve Türkiye çapında Gelinlik satışı hizmeti veren Vera Gelinlik, web tasarım ve proje yönetim konularında çalışmalarını Adwseo.com 'u…
Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan Medicine Hospital, web site proje yönetimlerinden Operhelp'i tercih etti. Web sitesi gelişim sürecinde anketler…

26

Blog Yönetimi

948

Benzersiz Makale

206

Başarılı İlk Sıra

10988

Kişi Tarafından Yorumlandı

Tercih ettiğimiz blog yazılımı bir çok farklı avantajlarından dolayı WordPress açık yazılımıdır. WordPress aynı zamanda en çok kullanılan blog yazılımı olmasının yanı sıra en fazla kullanılan CMS yazılımıdır. İçerisinde önemli SEO eklemeleri de mevcuttur.

Effective Copyrighting

WordPress yazılımına entegre olarak JetPack ve All in SEO eklentilerini kullanmaktayız. İki eklenti içerisinde de blog gelişim sürecimiz için önemli uygulamalar mevcuttur. Detaylarını blog paylaşımlarımızda belirtmekteyiz.

Profesyonel Blog Yöneticisi Başvuru Formu

Yöneteceğimiz blogları özenle seçmekteyiz. Çünkü; geleceği olan uzun soluklu çalışmaları arzulamaktayız.

Aylık Ücretlendirme

  1. Aylık 30 Makaleli : 499 TL
    (Her makale ortalama 800 kelimeden oluşur)
  2. Aylık 50 Makaleli : 699 TL
    (Her makale ortalama 800 kelimeden oluşur)
  3. Aylık 100 Makaleli : 1299 TL
    (Her makale ortalama 800 kelimeden oluşur)